28 września w Warszawie zostały wręczone tytuły „Lider z powołania”. Miło nam poinformować, że obok osobistości takich, jak Krzysztof Penderecki, Jerzy Owsiak czy prof. Marian Zembala, jednym z laureatów nagrody została dr Iwona Sosnowska-Wieczorek, Prezes Fundacji In Corpore i Dyrektor Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore.

Zapraszamy w sobotę, 24 czerwca na piknik integracyjny na katowickim rynku. Organizoerm jest Fundacja In Corpore wraz z Urzędem Miasta Katowice oraz Unicef.

Bedą koncerty, warsztaty, potańcówka i nietypowy konkurs - na kulanie śląskich klusek. Impreza potrwa w godz. 14-18.

plakat piknik

family camp uaFundacja In Corpore zorganizowała kolejny turnus rehabilitacyjny dla Weteranów wojny na Ukrainie. Tym razem spotkaliśmy się w Korbielowie.

Weterani wojenni wraz z rodzinami uczestniczą w wielospecjalistycznej terapii. Bezpieczna i miła atmosfera, która pomaga uporać się ze stresem dnia codziennego i obniżyć poziom kortyzolu.
Dbamy niebrylko o formę psychiczną, ale również fizyczna Naszych gości.

Z dumą informujemy, że Prezes Fundacji In Corpore, dr Iwona Sosnowska-Wieczorek, otrzymała nagrodę "Lider z powołania" w najbardziej prestiżowej kategorii - "Lider XXI wieku".
Pomysłodawcą i organizatorem programu "Lider z powołania" jest WHY Media Group. Jak mówi Beata Sekuła, Redaktor naczelna magazynu "WHY Story", cechy charakteryzujące prawdziwych liderów to: wiedza, pozytywna energia, umiejętność zarządzania połączona z wielką pasją i zaangażowaniem.
Gratulujemy!

17 listopada jak co roku z okazji Dnia Wcześniaka we wszystkich filiach In Corpore odbyły się finansowane przez Fundację In Corpore bezpłatne konsultacje dla dzieci urodzonych przedwcześnie. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego dnia!
zielony w Katowicach,
zielony w Częstochowie,
zielony w Dąbrowie Górniczej.

25 października 2018 roku w siedzibie Fundacji In Corpore w Katowicach odbyło się spotkanie członkiń Stowarzyszenia „Kobieta Charyzmatyczna”. W spotkaniu uczestniczyła m.in. Iwona Sosnowska-Wieczorek, Prezes Fundacji.

W dniach 25-30 października br. odbyło się szkolenie EEG Biofeedback, zorganizowane przez Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli Fundacji In Corpore we współpracy z Instytutem EEG z Warszawy według kryteriów Polskiego Towarzystwa Biofeedbacku i Psychofizjologii Stosowanej. Kurs poprowadziła dr n. med. Michaela Pakszys - pediatra, neurofizjolog, lektor EEG Biofeedback, założycielka i dyrektorka EEG Instytut, wraz ze swoim zespołem. Zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna zakończone były egzaminem. Wśród uczestników kursu sporą część stanowili terapeuci z In Corpore, w związku z czym już wkrótce oferta Centrum wzbogaci się o nowości Biofeedback. Póki co na wtorkowym zespole koodynatorskim odbyło się testowanie innowacyjnego sprzętu.

Profesor Krzysztof Morawski, członek Rady Fundacji, z wizytą w In Corpore.

24 października w gościnnych murach Muzeum Śląskiego odbyła się kolejna konferencja naukowa zorganizowana przez Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli Fundacji In Corpore „Poznaj swój potencjał – rozwiń skrzydła”. Zapraszamy do przeczytania relacji z tego wydarzenia.

Dziś odbyła się zorganizowana przez Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli Fundacji In Copore konferencja pod hasłem Poznaj swój potencjał – rozwiń skrzydła! Zachęcamy do zapoznania się z krótkim reportażem Radia Katowice oraz z artykułem w magazynie Why Story. Kolejne materiały z tego wydarzenia udostępnimy już wkrótce.