Z okazji Międzynarodowego Dnia Wcześniaka, który obchodzony jest 17 listopada, w Centrum In Corpore zorganizowaliśmy bezpłatne konsultacje dla małych dzielnych Wojowników. Dzięki sfinansowaniu akcji przez Fundację In Corpore rodzice mogli nieodpłatnie sprawdzić, czy rozwój mowy ich dzieci przebiega bez opóźnień, czy rozwój psychoruchowy maluchów jest prawidłowy, mogli także skonsultować z psychologiem oraz terapeutą integracji sensorycznej te zachowania u dzieci, które wydawały im się niepokojące.
Maluchy mogły poczęstować się zdrową przekąską w postaci owocowych szaszłyków oraz gruszkowego jeża (chociaż tego ostatniego, zapewne z powodu jego niezwykle sympatycznej buźki, nikt nie chciał zjeść ;)).