Diagnostyka obrazowa stawu kolanowego w praktyce fizjoterapeuty w odniesieniu do chondromalacji, artrozy i aktywowanej artrozy jest niezbędnym elementem dla każdego fizjoterapeuty specjalizującego się w chorobach stawu kolanowego w odniesieniu do poznania problemu oraz jego zaawansowania. Jest to ważne w odniesieniu do procesu diagnostycznego,  a co za tym idzie terapeutycznego, stopnia jego implementacji, a także dynamiki  jak i finalnej jego oceny. Posiadanie wiedzy klinicznej pacjenta oraz diagnostycznej stanowi holistyczne i obecnie, w dobie cyfryzacji, jedyne podejście do problemu właściwego leczenia pacjenta i jego  optymalizacji.

Prowadzący webinar:
zielony Dominik Sieroń - lekarz, ekonomista, doktor nauk medycznych. Studia medyczne ukończył na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, studia ekonomiczne z zakresu public relations na Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach oraz menedżerskie z zakresu zarzadzania jednostkami służby zdrowia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Studiował również medycynę na Christian-Albrechts-Medical University Kiel w Niemczech. Autor wielu publikacji krajowych i zagranicznych z dziedziny medycyny, marketingu medycznego. Współautor jednego z pierwszych druków zwartych traktującym o zastosowaniu PR w służbie zdrowia. Twórca podręcznika z zakresu diagnostyki obrazowej skierowanego do fizjoterapeutów i rehabilitantów oraz bestselerowej serii podręczników dla lekarzy Lepetytorium. Redaktor i autor książki pt.:” Urazy i kontuzje treningu siłowego i fitness “. Prezes sekcji diagnostyki obrazowej i radiologii przy PTF. Pracował i praktykował na wielu uniwersytetach medycznych m.in.   Carl Gustav Carus University Hospital Dresden, The University of Aberdeen, Medical University of Graz, Medical Ruhr-University Bochum. Obecnie pracuje w szpitalu Tifenau Uniwersytetu Medycznego w Bernie w Szwajcarii zajmując się na co dzień diagnostyką obrazową i radiologią interwencyjną oraz prowadzi zajęcia ze studentami.

Termin szkolenia: 09.06.2020, godzina 17.00 - 18:00
Cena webinaru: 99 zł

Pobierz Regulamin Kursów

Zapisy poprzez: formularz zgłoszenia Diagnostyka obrazowa stawu kolanowego w odniesieniu do chondromalacji, artrozy i aktywowanej artrozy - Online