right konf podsumowanie

 

 


24 marca na zaproszenie Fundacji In Corpore w Centrum In Corpore w Katowicach gościły dzieci z Fundacji Aktywnej Rehabilitacji. Było Fantastycznie, Aktywnie, Radośnie - zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego radosnego dnia.

24 marca 2017 r. w In Corpore rozbłysło osiem cudownych promieni słońca zaklętych w uśmiech podopiecznych Fundacji Aktywnej Rehabilitacji. Nic tak nie łączy i otwiera jak wspólna zabawa, piosenka i taniec. Spotkanie obfitowało w zabawy szarfą, balonem, pląsy wraz z rodzicami na planie koła, jednak najbardziej zaskakującym elementem było spotkanie dzieci z niezwykłymi gośćmi. Dwóch przedstawicieli psiego gatunku, a dokładniej psy terapeuci - Antek oraz Beza - wnieśli niezwykłe sensoryczne doświadczenia. Trenerka włączyła dzieci do sportowych rozgrywek z psem Antkiem, który stał na straży bramki, a także dyskretnie poszukiwał jedzenia ukrytego w dłoniach dzieci. Maleńka Beza zachwyciła wszystkich swoją energią i psią radością, dzięki której wszyscy mieli „merdające ogonki”.

Rodzice dzieci otrzymali wachlarz informacji dotyczących oferty In Corpore oraz możliwość konsultacji z psychologiem.

Dwie godziny minęły niepostrzeżenie, a rozstanie przywoływało tęsknotę i chęć na więcej.
Bardzo dziękujemy Pani Marcie Wadelik z Fundacji Aktywnej Rehabilitacji za inicjatywę i pomoc w organizacji tego niezwykłego i ważnego dla nas spotkania.