right konf podsumowanie

 

 


Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu warsztatów o charakterze spotkań rozwojowo-terapeutycznych pod hasłem „Twoje Kompetentne Dziecko”.

Warsztaty adresowane są do rodziców, nauczycieli oraz wszystkich innych zainteresowanych osób, zwłaszcza tych, które mają trudności w kontakcie z dziećmi i młodzieżą.

Cykl obejmuje 6 spotkań, każde będzie trwać 2 godziny (2 x 60 minut) co dwa tygodnie przez 3 miesiące, w godzinach 18:00-20:00.

Koszt cyklu (6 spotkań) - cena regularna: 600 zł


UWAGA! Teraz cena promocyjna - cykl 6 spotkań: 360 zł

Treści poruszane na grupie:
zielony o sztuce porozumiewania się z dzieckiem
zielony o stawianiu i spełnianiu wymagań
zielony o wzmacnianiu dobrych zachowań i wygaszaniu złych
zielony o różnicy zdań, kłótniach i porozumieniu
zielony o wspieraniu samodzielności
zielony o budowaniu poczucia wartości


Prowadząca:

zielony mgr Katarzyna Więcek - certyfikowany terapeuta TSR terapii krótkoterminowej, psychoterapeuta Gestalt w trakcie szkolenia, dyplomowany coach, trener biznesu oraz absolwentka Szkoły Profesjonalnego Trenera i Doradcy.
Na co dzień zajmuje się psychoterapią i coachingiem. Oprócz tego prowadzi szkolenia i treningi rozwojowe w zakresie umiejętności miękkich. W pracy psychoterapeuty i coacha łączy wiedzę z doświadczeniem, pasję z przyjemnością, kreatywność z tradycją, nieustannie rozwija się, a swoją pracę traktuje jako misję.
Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując na Oddziale Leczenia Nerwic i Innych Zaburzeń Psychicznych w Czechowicach-Dziedzicach oraz w praktyce prywatnej. Dba o poziom swojej pracy. Systematycznie doskonali i rozwija swoje umiejętności i wiedzę poprzez udział w warsztatach i treningach terapeutycznych, konferencjach naukowych i pracę własną. Praktykę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji.

zielony Koszt jednego spotkania dwugodzinnego to 100 zł.

Uwaga: Warunkiem rozpoczęcia cyklu warsztatów jest zebranie się grupy 8 osób.

Zapisy w sekretariacie Centrum In Corpore w Katowicach.

Gorąco zachęcamy do udziału w warsztatach!