W dniach 12-13 czerwca na Śląsku odbyło się spotkanie Laureatek oraz Członkiń Stowarzyszenia „Kobieta Charyzmatyczna”. Celem tego wydarzenia było ustalenie strategii wspólnych działań oraz integracja środowiska Kobiet Charyzmatycznych.
13 czerwca Panie gościły w Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w Katowicach.

W trakcie tego spotkania Panie zapoznały się z działaniami Fundacji oraz Centrum In Corpore, mogły zobaczyć Centrum oraz dowiedzieć się, jak pracujemy i na czym polegają innowacyjne metody terapii oferowane przez nasz ośrodek. Z zainteresowaniem wysłuchały wykładów i prezentacji na temat EEG Biofeedback, terapii metodą Tomatisa, Johansena, Warnkego, Forbrain. Dzięki zaangażowaniu terapeutów z aż trzech filii In Corpore Kobiety Charyzmatyczne mogły zapoznać się ze sprzętem, stosowanym w innowacyjnych metodach terapeutycznych, mogły również spróbować wybranych form terapii, z czego chętnie skorzystały. Spotkanie zakończyło się rozmowami kuluarowymi przy kawie, ciastkach i przekąskach, a potem Panie pojechały na koncert charytatywny. Większość Kobiet Charyzmatycznych podkreślała jednak, że spotkanie trwało zbyt krótko i tylko rozbudziło apetyt na dokładniejsze zapoznanie się z ofertą Centrum In Corpore. W związku z tym wiele Pań zadeklarowało, że wkrótce do nas wróci, na co rzecz jasna niecierpliwie czekamy.
Relację z całego, dwudniowego spotkania Kobiet Charyzmatycznych można przeczytać na stronie magazynu Why Story.