Informujemy, że rekrutacja na kwalifikacyjne studia podyplomowe „Wczesne wspomaganie, rewalidacja i terapia pedagogiczna dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”, realizowane przez Fundację In Corpore wspólnie z Wyższą Szkołą Pedagogiczną im. Janusza Korczaka, potrwa do 10 marca 2016.

Studia dają możliwość zdobycia kwalifikacji, uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez wybitnych specjalistów, a także poznania innowacyjnych metod diagnostyki i terapii dzieci z dysfunkcjami. Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej możliwości!

Dodatkowe informacje oraz szczegółowy program studiów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce "Studia podyplomowe" oraz pod numerem telefonu 883-337-981.

Zapraszamy!

Studia dają możliwość zdobycia kwalifikacji, uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez wybitnych specjalistów, a także poznania innowacyjnych metod diagnostyki i terapii dzieci z dysfunkcjami. Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

Dodatkowe informacje oraz szczegółowy program studiów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej http://www.centrumincorpore.pl/pl/studia/studia-podyplomowe

oraz pod numerem telefonu 883-337-981.

Zapraszamy!