W dniach 25-30 października br. odbyło się szkolenie EEG Biofeedback, zorganizowane przez Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli Fundacji In Corpore we współpracy z Instytutem EEG z Warszawy według kryteriów Polskiego Towarzystwa Biofeedbacku i Psychofizjologii Stosowanej. Kurs poprowadziła dr n. med. Michaela Pakszys - pediatra, neurofizjolog, lektor EEG Biofeedback, założycielka i dyrektorka EEG Instytut, wraz ze swoim zespołem. Zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna zakończone były egzaminem. Wśród uczestników kursu sporą część stanowili terapeuci z In Corpore, w związku z czym już wkrótce oferta Centrum wzbogaci się o nowości Biofeedback. Póki co na wtorkowym zespole koodynatorskim odbyło się testowanie innowacyjnego sprzętu.